Tamer Karadağlı FuckUpNights Ankara’ya Geliyor!

fuckupnightsankara3

Başarısızlık hikayelerinin anlatıldığı FuckUpNights Ankara 3. serisi ile yine Ankara’ya renk katacak. www.businessankara.com medya sponsorluğunda 27 Mart’ta gerçekleşecek etkinlikte ünlü oyuncu Tamer Karadağlı da konuşmacılar arasında yer alacak.

 

 

Bir FuckUp Nights Etkinliğinde Neler Oluyor?
Kapılar saat 19:00’da açılıyor, etkinlik saat 20:00’de başlıyor. Etkinlik başında, izleyicilerin, birbirleriyle tanışmaları ve kendileriyle ilgili faka basma tecrübelerini paylaşmaları teşvik ediliyor. Bu kısım hem çok eğlenceli hem de çok verimli geçiyor. Kartvizitler değiş tokuş ediliyor, sosyal medyadan karşılıklı eklemeler gerçekleşiyor.
Saat 20:30’da motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç ‘fuck up’ tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı katılımcılarla deneyimlerini paylaşıyor. Etkinliğe katılarak sorularınızı sorabilir, bilgi alabilirsiniz.

 

Kayıt için etkinlik linkinden başvuru yapmanız gerekmektedir: https://fuckupnightsvol3.eventbrite.com

 

İşte 3. Etkinliğin Konuşmacıları

 

Enver Çağrı Yıldırım : Küçük esnaf bir ailenin tek oğlu. 9 yaşından beri çalışıyor. 23 yaşında. Olurda bir gün ailesi kız istemeye gittiğinde oğlunuz ne iş yapıyor sorusuna girişimci dediklerinde uzunca bir sessizlilik oluşmasın diye 5 yıl mühendislik okumuş bir bilgisayar mühendisi. Üniversitenin hayatında ne iş yapmak istediğini bulmak için oyalandığın bir yer olduğunu düşünüyor. Butik işler yapan bir dijital ajansı var. Öte yandan yaşam amacını her sorguladığında onu ayakta tutan girişimleri ve girişim fikirleri var. Birkaç girişime mentörlük ve birkaç girişimciye de koçluk yapıyor.
Fulya Döner : Fulya Döner Hacettepe Üniversitesi İşletme, Bilgi ve Belge Yönetimi lisans programlarından mezun olduktan sonra , Çankaya Üniversitesi Uluslararası Finans ve Ticaret yüksek lisansı yapar. Tam bir outdoor spor düşkünü olan Fulya Döner, wind surf, kayak ve fitness yapmaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü ve Ankara Fenerbahçeli İşadamları ve Yöneticileri Derneği (AFİDER) üyesidir. Olimpik Spor gazetesinde kendisine ait yazı köşesi vardır. Uluslararası ticaret yapan firmalarda ithalat ve ihracat sorumlusu olarak çalıştıktan sonra 2011 senesinde kendisine ait La Mozaika zeytinyağı markasını kurar.
 Tamer Karadağlı: 1967 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Daha ilkokula başlamadan ailesi ile birlikte Amerika’ya yerleşti. Lise yıllarına kadar Amerika’da yaşayan Karadağlı, ailesinin aldığı bir kararla Türkiye’ye dönüş yaptı. TED Ankara Kolejinden sonra Çankaya Lisesinden mezun oldu. Sinema sevdası o yıllarda basladı. Bilkent Üniversitesi Sahne ve Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan sanatçı ilk filmini 1993 yılında çevirdi. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı da olan Tamer Karadağlı birçok ünlü oyuncunun seslendirmesini de yaptı. 1200 bölüm süren Ferhunde Hanımlar dizisindeki Dr. Selçuk rolünden sonra Tamer Karadağlı için İstanbul macerası “Çocuklar Duymasın” adlı dizi ile başladı. Bugüne kadar 30’un üstünde filmde rol alan Tamer Karadağlı, “TAŞ FIRIN” Haluk rolü ile oyunculuk kabiliyetini tüm Türkiye’ye gösterdi.

 

 

Web Sayfası
http://www.fuckupnightsankara.com

Facebook Sayfası
https://www.facebook.com/funankara/

Facebook Event
https://www.facebook.com/events/1772118676382885/

Twitter                :
https://twitter.com/fun_ankara

Instagram
https://www.instagram.com/fuckupnightsankara/

Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCOHPUSoPVOlqbhegwcXVHOw

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo