Hakkımızda

Business Ankara – Ankara İş Hayatı, Sektörel Haberler Web Sitesi

www.businessankara.com, Ankara’daki PR ve bilgilendirme eksiğine istinaden 22 Eylül 2010 tarihinde yayına başlamıştır.

Bu tarihten itibaren Ankara’da gerçekleştirilen konferans, seminer, panel, kongre gibi organizasyonların yanı sıra Ankara firmalarının, kuruluşlarının duyurularına yer vermiştir. Organizasyonlardan yaptığı canlı paylaşımlar, özel bilgilendirmeler ile hiçbir yerde bulunmayan onlarca özel habere imza atmış, Ankara’da bürokrasi etkisiyle oluşan standart içeriğin haricinde takip edilmesi gereken içeriği internet okuyucularına sunmaktadır.

İnovasyon, sanayi, AR-GE, uluslararası PR, dijital iletişim gibi konularda yayınladığı özel yazılar ile kamuoyu yaratmayı amaçlarken Ankara’dan Direkt Uçuş gibi önemli hususlarda gündem oluşturmuştur. Yayın anlayışını politikadan TAMAMEN uzak, verimlilik, gelişme, inovasyon, ticaret mantığında sürdüren sitemizde Ankara’dan değerli isimlerin görüşlerine yer verme misyonumuzu, “Ankara’da birşey olmuyor” algısı yerine “Ankara’da çok şey var ve çok şey olmalı” bakış açımızı geliştirerek sürdüreceğiz.

Bizi aynı zamanda facebook, twitter ve instagram‘da /BusinessAnkara uzantısından, LinkedIn’de ise “Business Ankara” grubumuzdan takip edebilirsiniz.

Business Ankara okuyucularından gelen haberleri değerlendiriyor.Siz de muhabir olabilir, iş hayatı portalı Business Ankara’ya içerik ekleyebilirsiniz. Yakın çevrenizde olan gelişmelerden bizi haberdar edin, atladığımızı düşündüğünüz konuları bizimle paylaşın, mevcut haberlerimiz için materyal gönderin, ekibimiz en kısa sürede değerlendirsin.Göndereceğiniz haberler için [email protected] adresini ya da aşağıda yer alan formu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşgeldiniz!

Aşağıdaki bilgileri doldurup hesabınıza giriş yapın.

Şifrenizi alın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.