Duru Beytepe Projesi’nin Temeli Atıldı

ilhan-erdal

TONA YAPI ve SAFE İNŞAAT A.Ş. Ortaklığında geliştirilen DURU Beytepe Projesinin Temeli, 500 ‘ü aşkın misafirin katılımı ile 09.07.2017 tarihinde düzenlenen törenle atıldı. 

 

TONA YAPI ve SAFE İNŞAAT Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal’ın kısa hoş geldiniz konuşmasının ardından törene geçildi. Oldukça yüksek katılımlı törenle temel atma gerçekleştirildi.

 

Tanıtım Ofisinin arka bahçesinde düzenlenen etkinlikte de başta çocuklar olmak üzere tüm davetliler oldukça eğlendi. Yiyecek ve içecek ikramlarının yanında çocuklar için limonata, dondurma ve pamuk şekeri gibi nostaljik ikramlar yapıldı.

 

“BİZİM BAHÇENİN ÇOCUKLARI” temasıyla satışlarına başlayan Ankara’nın En Yeşil Projesi Duru Beytepe temel atma töreninde bir nevi yaşam provası yapıldı. Saatlerce bahçede koşup oynayan çocuklara da hediyeler unutulmadı. Misket, topaç, baloncuk gibi özel yapım nostaljik oyuncakların yanında, toplar, şapkalar ve balonlar tüm çocuklara ve kendini çocuk hissedenlere hediye edildi.

 

Duru Beytepe Projesi Beytepe ve İncek’in kesişim noktasında eşsiz konumuyla 47.276 m2’lik arazi üzerine kuruluyor. Sadece 484 konuttan oluşan DURU Beytepe arazi büyüklüğünün %84’lük bölümü yeşil alan ve peyzaj alanı olarak ayrılmış vaziyette. 2+1’den 5+1’e kadar daire modellerinin yanında bahçe ve çatı dubleks seçenekleri de yer alıyor.

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo