KIKO Milano’dan Ankara’ya ilk mağaza

kiko-milano

KIKO Milano, İstanbul Capacity, İstinyePark, Tepe Nautilus, Forum İstanbul, Ataşehir Watergarden, Buyaka AVM ve Bursa Zafer Plaza’nın ardından Türkiye’deki sekizinci mağazasını 10 Şubat’da Ankara Kentpark AVM’de açtı.

 

Müşterilerine farklı deneyimler sunan KIKO Milano, 10 Şubat’ta gerçekleşen açılışta Astrolog Sema Sidar’ı mağazasında konuk etti. Gün boyunca astrolog Sema Sidar’ın makyaj ve burçlara yönelik paylaşımlarda bulunduğu etkinlik KIKO Milano’nun farkını bir kez daha ortaya koyarken haftasonu boyunca KIKO Milano’nun sürprizleri devam etti.

 

KIKO Milano, Ankara’da Kentpark AVM’deki yeni noktasında, markanın birbirinden renkli kozmetik ve cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra dönemsel olarak sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyonlarını da stil sahibi kadınlarla buluşturacak.

 

Kişiye özel bir deneyim sunma vizyonuyla yola çıkan KIKO Milano’nun ürün ve koleksiyonlarının, sosyal fenomenlerden, sokak modasından, bloglardan, gösteri, moda, yiyecek ve tasarım dünyasından esinlenilerek hazırlandığını belirten Türkiye Ülke Direktörü Deniz Karadağ; “Türkiye’de birinci yılımızı doldurmaya yaklaştığımız bu günlerde sekizinci mağazamızı açıyor olmanın heyecanı içindeyiz. Uzun zamandır üzerinde yoğun olarak çalıştığımız bir lokasyon olan Ankara mağazamızı önümüzdeki dönemde İzmir gibi Türkiye’nin farklı noktaları takip edecek. KIKO Milano’nun özel eğitimli kozmetik uzmanları ve makyözlerinden makyaj sırlarını öğrenmek ve doğru önerilerle farklı renkleri, yeni makyaj stillerini ve cilt bakım ürünlerini test etmek üzere tüm kadınları mağazalarımıza bekliyoruz” dedi.

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo