BEYMEN Dikim Günleri Şubat ve Mart’ta Ankara’da

Dünyaca ünlü markaları modaseverlerle buluşturan BEYMEN, stiline özen gösteren erkekler için 13 Şubat – 16 Mart tarihleri arasında 2017 İlkbahar Yaz Özel Dikim Günleri düzenliyor.

 

Beymen Collection’un yanı sıra Canali, Isaia, Kiton, Corneliani ve Zegna gibi dünyaca ünlü erkek giyim markalarının terzilerinin randevu ile hizmet vereceği “BEYMEN 2017 İlkbahar Yaz Özel Dikim Günleri” İstanbul’un yanı sıra Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Mersin, Gaziantep ve Antalya’da gerçekleşecek.

 

Bu özel hizmetten yararlanarak takım elbise, gömlek, pantolon ve smokin sipariş vermek isteyenler, BEYMEN mağazalarında, ofis veya evlerinde ölçüleri alındıktan sonra beğeni ve kişisel ihtiyaçlarına uygun kumaş ve model seçimi yaparak siparişlerini tamamlıyor. Özellikle kişiselleştirilmiş dokunuşları tercih edenlerin vazgeçilmezi olan özel dikim ürünler, tamamen kişinin zevki doğrultusunda dünyaca ünlü erkek giyim markalarının merkezlerinde büyük bir özen ve el işçiliğiyle hazırlanarak teslim ediliyor.

 

BEYMEN 2017 İlkbahar Yaz Özel Dikim Günleri ile ilgili detaylı bilgi ve randevu almak için, (0212) 444 4 700 numaralı Beymen Özel Müşteri ilişkileri hattını arayabilirsiniz.

 

ANKARA

14 Şubat Salı ZEGNA Kavaklıdere

15 Şubat Çarşamba ZEGNA Armada

16 Şubat Perşembe ZEGNA Armada

28 Şubat Salı KİTON Kavaklıdere

1 Mart Çarşamba BEYMEN Panora

2 Mart Perşembe BEYMEN Armada

3 Mart Cuma BEYMEN Kavaklıdere

4 Mart Cumartesi ZEGNA Panora

7 Mart Salı ISAIA Armada

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo