Ankara’da su ve doğalgaz kartları mobil ödeme ile kolayca doldurulabilecek

TT_odeme_hizmetleri_logo_150416

Birleşik Ödeme Hizmetleri iş birliği ile hayata geçirilen çalışma ile Ankara’da doğalgaz ve su harcamaları için kartlarını doldurmak isteyenler, bu işlemi cep telefon numaraları aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirebilecek.

 

Türk Telekom’un müşterilerine yeni nesil ödeme hizmetleri sunmak amacıyla hayata geçirdiği iştiraki Türk Telekom Ödeme Hizmetleri A.Ş., fatura ödemeleri için mobil ödeme hizmetini Ankara’da kullanıma sundu.

 

Birleşik Ödeme Hizmetleri ile yaptıkları iş birliğiyle Ankaralıların hayatlarını kolaylaştıracak yepyeni bir çözüm sunduklarını belirten Türk Telekom Dijital İşler Direktörü Tuğrul Taşgetiren; “Türk Telekom olarak, ülkemizde dijital ödeme hizmetlerinin yaygınlaşması ve mobil ödeme yöntemlerinin kullanımının artması için çalışıyoruz. Sunduğumuz yeni sistemimiz sayesinde doğalgaz ve su aboneleri, sahip oldukları kartlar ile Kiosklar üzerinden ’Türk Telekom Mobil Ödeme ile Yükleme’ seçeneği ile hızlı ve güvenli bir şekilde hizmetten faydalanıp ödeme tutarını Türk Telekom Mobil faturasına yansıtarak ödemelerini yapabilir.

 

Telefon numaraları ile sistemi kullanabilecek olan kullanıcılar, Türk Telekom güvencesiyle işlemlerini tamamlayabilecekler. Ödeme hizmetleri lisansına sahip bir kuruluş olarak, gelecek dönemlerde ödeme alanındaki mevcut ürün ve hizmet portföyümüzü geliştirerek, müşterilerimize sunduğumuz yeni nesil ödeme hizmetleri ile hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

 

Türk Telekom ile yaptıkları iş birliğiyle ilgili olarak Birleşik Ödeme Ürün ve İş Geliştirme Direktörü Kutay Yalınkılınç yaptığı değerlendirmede;

 

Türk Telekom Ödeme Hizmetleri A.Ş. ile imzalamış olduğumuz mobil ödeme sözleşmesi ile ödeme kanallarımızı artırıyor, dijitalleştirmeye devam ediyoruz. Mobil ödeme kolay, pratik ve güvenli olması sebebiyle en iyi müşteri deneyimi sunan ödeme yöntemlerinden biri. Günlük hayatta sıkça vakit ayırmak durumunda olduğumuz fatura ödeme, harç ödeme gibi tüm mikro ödemeleri mobil ödeme ile kolayca yapabilmekteyiz. Birleşik Ödeme olarak, hayatı kolaylaştıran çözümlerimizi müşteriler ile buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüketicilerin hem alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek hem de hayatlarını kolaylaştıracak ilklere imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo