Zipcar’ın kurucusu ve Peers.Inc. kitabının yazarı Robin Chase Türkiye’ye geliyor

WRI Türkiye Sürdürülebilir Şehirler liderliğinde, Galata Business Angels, F+ Ventures, Marketing Türkiye ve Zipcar desteğiyle düzenlenen “Robin Chase’in Katılımı ile Ulaşımda Akıllı ve İnovatif iş Modelleri” Konferansı, 22 Mart Çarşamba günü İTÜ Maslak Kampüsü’nde yer alacak. Yarım gün sürecek konferansa özellikle akıllı ulaşım ve oto teknolojileri girişimcilerinin, yatırımcıların, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının katılım göstermesi bekleniyor.

 

Öncü ulaşım girişimi Zipcar’ın kurucusu, Peers.Inc. kitabının yazarı, WRI’ın danışma kurulu üyesi, Times dergisi tarafından en etkili 100 kişi arasında gösterilen Robin Chase; WRI Türkiye Sürdürülebilir Şehirler’in düzenlediği ve Galata Business Angels, F+ Ventures,, Marketing Türkiye ve Zipcar’ınn katkı sunduğu “Ulaşımda Akıllı ve İnovatif İş Modelleri” konferansı için Türkiye’ye geliyor. 22 Mart Çarşamba günü düzenlenecek yarım günlük program, WRI Türkiye Sürdürülebilir Şehirler Yönetim Kurulu Başkanı Ali Danış’ın açılış konuşması ile başlayacak. Etkinlik, ana konuşmacı WRI danışma kurulu üyesi Robin Chase’in sürdürülebilir inovatif ulaşım üzerine vereceği konuşmanın ardından WRI’ın Sürdürülebilir Şehirler Programı Strateji ve Küresel Politikalar Direktörü Holger Dalkmann’ın konuşması ile devam edecek.

 

Etkinlikte konuşmacıların ardından, WRI Türkiye Sürdürülebilir Şehirler Direktörü Arzu Tekir’in moderatörlüğünü üstlendiği “Sürdürülebilir Yeni Hareketlilik Paneli” yer alacak. Panelde F+ Ventures Genel Müdürü Egemen Alpay, Aslanoba Capital Kurucu Ortağı Cankut Durgun, Garajyeri.com Kurucusu Arda Aşkın, Volt Kurucusu Ali Halabi, Otokoç Otomotiv Araç Kiralama Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici ve İSBAK Teknik İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Fatih Gündoğan deneyim ve fikirlerini paylaşacak.

 

F+ Ventures, Galata Business Angels, İTÜ Magnet,Marketing Türkiye ve Zipcar’ın desteğiyle İTÜ Maslak Kampüsü’nde düzenlenecek etkinliğe, özellikle akıllı ulaşım ve oto teknolojileri girişimcileri, yatırımcılar, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarından oluşacak yaklaşık 100-150 kişilik grubun katılması bekleniyor.

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo