Uzmanlar, danışmanlar, mentörler “Eksperin Meetup”ta buluşacak

eksperinlogosu

Son dönemde mesleki yeterlilik kavramının gündeme gelmesi ile birlikte uzmanlaşma, uzmanlardan hizmet alma gibi kavramlar daha fazla öne çıkmış durumda.  

 

Bu pazarda hizmet vermeye başlayan girişimlerden Eksperin.com , düzenlediği meetup ile uzmanları, danışmanları geliştirdiği sistem ile buluşturacak. 25 Mayıs tarihinde Cyberpark ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Meetup’a katılım ücretsiz. Etkinlikte ev sahibi Cyberpark Genel Müdürü Faruk İnaltekin ve Ankara Kalkınma Ajansı ‎ Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Muhammed Ali Oflaz ve danışman, mentör Ufuk Batum bir konuşma gerçekleştirecek.  25 Mayıs 18:00’de başlayacak, www.businessankara.com medya sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte  platformun lansmanının yanı sıra uzmanlık kavramının geldiği nokta, projelerde uzmanların yer alması hususu gibi konular ele alınacak.

 

Platform ilk olarak Ankara Kalkınma Ajansı Ankara Proje Pazarında sergilendi. Eksperin.com ‘da yer alan uzmanlar, bilgi tecrübeleri ile dakika başı ücretlerini belirleyerek danışanlar ile görüşüyor. İş modeli, iki tarafın görüşmesini kendi yazılımı olan sanal santral üzerinden telefon ve özel görüşme şifresi yoluyla gerçekleştirme üzerine kurulu. Bu sayede danışman ve müşteriler istedikleri zaman, oturdukları yerden kolayca görüşebiliyor, danışmanlar da bunun karşılığında gelir elde ediyor.
Sorunuz olur ise tolga@businessankara.com a erişebilirsiniz.

 

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo