Connect with us

Etkinlikler

“Tekno Kafes” Next Level’da Hizmete Girdi

Ankara’nın önde gelen markalarından Kafes Fırın, Vodafone ortaklığı ile yeni şubesini açtı.

 

1994 yılından bu yana Söğütözü, Filistin Sokak, Anıttepe’de yer alan şubeleri ile Ankaralıların damak zevkine katkı yapan Kafes Fırın, yeni şubesi ile ses getirecek. 2013’ün sonlarına doğru Ankaralılar ile buluşan Next Level AVM içerisinde yer alan şube Vodafone ortaklığında hizmete girdi.

 

Yarısı Vodafone yarısı Kafes Fırın olan şubede hem son model cep telefonlarına hem de kahve ve tatlı kokularına aynı ortamda şahit olmak mümkün. Mevcut şubelerde misafirlerin sosyal ağ kullanımı incelediklerini ve sosyal ağları etkin kullandıklarını belirten  Rezan Şüküroğlu “Misafirlerin geri bildirimleri ile kendimizi geliştiriyor, yorumlarına son derece değer veriyoruz. Sosyal ağlarda tek yönlü bilgilendirme yapmak yerine onların katılımını da sağlayacak çalışmalar yapmayı değerli buluyoruz. Bu noktadan hareketle Next Level’da açtığımız şubemizde teknolojiye büyük önem verdik. Özel bir ekran uygulaması üzerinden ekranlarımızda misafirlerimizin paylaşımlarını yansıtıyoruz. ” diyerek sürecin gelişimini paylaştı.

 

Şubenin açılış lansmanı 21 Şubat 2013 tarihinde yapıldı. Kafes Fırın’ı sosyal medyada takip eden isimlerin de davetli olduğu gecede #teknokafes etiketini kullanan 2 şanslı kişi Vodafone tablet kazandı. “Tekno Kafes” olarak adlandırılan şubede ilerleyen dönemde Vodafone ile birlikte yeni çalışmalar yapılması planlanıyor. Kafes Fırın ayrıca 19 Şubat 2014 tarihinde 20. Yaşını misafirlerine sürprizler yaparak kutladı.

 

Bu Haberi Yorumlayın

Yorumlar

.
Yorum yapın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSosyal Medya

Sivil Toplum Kuruluşları

Etkinlikler Kategorisindeki Diğer Yazılar