Microsoft Zirvesi 15 Şubat’ta Ankara’da

levent-erkan-microsoft

Türkiye’nin bilişimle kalkınmasına öncülük eden teknoloji devi Microsoft Türkiye, “Kamuda Güvenilir Teknoloji İş Ortağı” misyonuyla yola çıktığı Microsoft Ankara Zirvesi’ni JW Marriott Otel’de 15 Şubat 2017 Çarşamba günü gerçekleştirecek. Bu yıl beşincisi gerçekleşecek zirvede Kamuda Siber Güvenlik Çözümleri, Yeni Nesil Teknolojiler ve Kamuda Dijital Dönüşüm başlıkları ele alınacak. Microsoft Türkiye, kamu sektöründen başarılı bilişim hikayeleri ve iş ortağı çözümlerini sunacak. T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü katılacağı zirveyi 1000’e yakın kişinin takip etmesi bekleniyor.

 

Kurumlara ve bireylere daha fazlasını başarabilmeleri için güç katmayı misyon edinen Microsoft, kamuda dijital dönüşümü 15 Şubat Çarşamba günü gerçekleştireceği Ankara Zirvesi’nde masaya yatıracak. Açılış konuşmasını Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu’nun gerçekleştireceği etkinliğe Türkiye Cumhuriyeti Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü de katılacak. Zirvede Microsoft’un Bulut Vizyonu, Siber Güvenlik Çözümleri, Dijital Dönüşüm ve Yeni Nesil Teknolojiler (IoT, ChatBots, Büyük Veri, Machine Learning, Yapay Zeka) hakkında en güncel bilgileri Microsoft Ortadoğu ve Afrika Başkanı Ali Faramawy, Kamu Sektöründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Levent Erkan, Microsoft Türkiye CTO’su Onur Koç ve Microsoft Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç tarafından ele alacak.

 

Çeşitli paralel oturumlarla devam edecek olan zirvede, gün boyunca fuaye alanındaki Microsoft Teknoloji köşesinde gerçekleşecek birbirinden ilgi çekici aktivitelerle keyifli vakit geçirirken en yeni Microsoft teknolojilerini deneyimleme fırsatı sunulacak.

 

Kayıt için tıklayın: https://www.microsoftevents.com/profile/form/index.cfm

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo