Connect with us

Diğer

Arthur&Miller, Ankara merkezli “Bölge Bayiliği” veriyor!

Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve özgün hizmet yaklaşımı ile fark yaratan Arthur&Miller Real Estate, kendisi gibi “VIP Hizmet” yapısını benimsemiş firmalarla işbirliğine giderek ülke geneline yayılmayı amaçlıyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Arthur&Miller Real Estate Ticari Emlak ve Proje Koordinatörü Ali Özlük, uygulamaya koydukları yeni yapılanma modeliyle, her bölgenin merkez ilinde birer “Bölge Bayiliği” vereceklerini söyledi. Ege Bölgesi için İzmir, İç Anadolu Bölgesi için Ankara, Akdeniz Bölgesi için Antalya, Karadeniz Bölgesi için Trabzon, Doğu Anadolu Bölgesi için Erzurum ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi için de Gaziantep’te “Arthur&Miller Bölge Bayilikleri” kurulacağını belirten Özlük; “Her bölgenin ana bayisi ise, temsil ettikleri bölgedeki girişimci adayları ile bir araya gelerek, belirlenen lokasyonlarda yeni franchise ofisleri açtıracak.” dedi.

 

Başta inşaat, emlak ve sigorta olmak üzere hizmet sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalar ile bölge bayiliği için işbirliğine gitmeyi planlayan Arthur&Miller, bayii seçiminde ise, kendi bölgelerini çok iyi tanıyan ve sundukları hizmet kalitesiyle rakipleri arasında fark yaratan kuruluşları tercih edecek.

 

Arthur & Miller Gayrimenkul Danışmanlığı’nın Bölge Bayiliği modeli ve franchise fırsatları hakkında; www.arthur-miller.us sitesinden veya (0212) 351 17 17 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir.

Arthur & Miller Gayrimenkul Danışmanlığı Hakkında:

10 yılı aşkın süredir Türkiye’de gayrimenkul sektöründe hizmet veren Arthur&Miller’ın; merkez ofis dışında şu anda İstanbul, Ankara ve Bodrum’da toplam 8 franchise ofisi bulunuyor. Ofis sayısı yerine, “VIP Hizmet” yaklaşımı ve girişimci adayını koruyan franchise sistemi ile sektörde fark yaratan firma; ticari ve konut gayrimenkul hizmetlerinden, yabancı uyruklu müşterilerine yönelik gayrimenkul ve yerleştirme hizmetlerine, başta turistik bölgeler olmak üzere villa ve dairelere yönelik kısa süreli kiralama hizmetlerinden, gayrimenkul ile ilgili her türlü problemin çözümüne kadar geniş bir yelpazede müşterilerine danışmanlık sunuyor.

Detaylı Bilgi İçin:

Mass İletişim Danışmanlığı – Kemal Arslan / kemalarslan@massiletisim.com

Tel&Faks: (0212) 621 41 96 – GSM : (0537) 388 59 84

Bu Haberi Yorumlayın

Yorumlar

.
Yorum yapın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSosyal Medya

Sivil Toplum Kuruluşları

Diğer Kategorisindeki Diğer Yazılar