“İstanbul, İzmir ve Bodrum’da ofis açacağız”

EXTRA GAY.İFTAR FOTO

Extra Türkiye Gayrimenkul  A.Ş. ‘ nin geleneksel iftar yemeğinde Extra Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Erkan ASLAN ve Genel Müdür Hakan ERDEM ‘in ev sahipliğinde Tüsiav Onursal  Başkanı Veli SARITOPRAK ,Asiad Yönetim Kurulu Başakanı Eda  Ersoy TOMBAKOĞLU , Tüsiav Verimlilik  Platformu Başkanı Kutlu TAMAY ve Franchise ofislerin katılımıyla 17 Haziran 2017 tarihinde Harvey Nichols Lounge da gerçekleştirdi.

 

Davette Erkan ASLAN yaptığı konuşmasında gayrimenkul sektöründe beklenen hizmet kalitesini sunarak , beklenti ve ihtiyaçlara en doğru çözümleri üreterek, bilgili ve uzman kadrosu ile profesyonel yatırım danışmanlığı hizmeti sunarak sektöründe en güvenilir marka olmayı hedeflediğini belirtti. Şu anda 65 danışmanla çalıştıklarını 2018 yılında tüm Türkiye genelinde 30 tane şube hedeflediğini  İstanbul , İzmir , ve Bodrum da ofis açılacağını marka belirginliğinin daha çok öne çıkacağını belirtti.

 

Extra Türkiye merkez ofis ve tüm franchise ofislerin bir araya gelmesiyle gerçekleştirilen iftar yemeğinde motivasyon ve iş ortaklıkları konularına değinildi.

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo