Connect with us

Gayrimenkul

“Çayyolu’na yatırım yapan hala kazanıyor”

Ankara’nın gelişimini sürdürdüğünü ve artık merkez kavramının da değiştiğini anlatan Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tabak “Yaşamkent, Çayyolu ve Temelli istikametine doğru ilerleyen yapılaşma, ilerleyen dönemde Başkentlilerin şehir kavramını şekillendirecek” diye konuştu

.

Ankara’nın gelişen ulaşım ağının, konut seçiminde ve bölge tercihinde etkili olduğunun altını çizen Önder Tabak “Ulaşım ağının gelişmesi ile birlikte, Başkentliler hayallerindeki konutlara erişme şansına da sahip oldu. Çayyolu istikametine doğru ilerleyen yapılaşma ve lüks konut projeleri şehrin geleceğinin nasıl ilerlediğinin bir göstergesi. Ankaralılar şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak, lüks ve güvenlikli bir sitede yaşamak istiyor ve bu talepleri doğrultusunda Çayyolu, Temelli ve Yaşamkent gibi yeni yerleşim bölgelerinde gayrimenkul yapımı büyük bir hız kazanmış durumda” diye konuştu.

 

Geleceğin Ankara’sı Çayyolu

Çayyolu’nun Ankara’nın en nezih bölgelerinden biri olduğunu anlatan Tabak, her türlü sosyal donatıyı içinde bulunduran bölgenin gün geçtikçe daha fazla değerleneceğinin altını çizdi. Tabak sözlerine şunları ekledi: “Ankara’nın gelişen bölgelerinden Çayyolu, hızla değer kazanan ve gelişen bir lokasyon. Eşsiz konumu ve yaşam kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi diyebilirim. Önemli olan doğru projeyi, doğru yerde hayata geçirebilmek. Özellikle Çayyolu büyük bir değişim içerisine girdi. Bu “dış şehre” ulaşan metro, merkez ile bağlantısını daimi kılarken, imara açılan cazip arsalar da yatırımcıların dikkatini özellikle bu bölgeye yoğunlaştırmalarına imkan sağladı. Okul ve iş hayatını rahat ve huzurlu yaşamla birleştiren Çayyolu geleceğin Ankara’sını temsil edecek gibi duruyor.”

Bu Haberi Yorumlayın

Yorumlar

.
Yorum yapın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSosyal Medya

Sivil Toplum Kuruluşları

Gayrimenkul Kategorisindeki Diğer Yazılar