Türk firmaları için CERN ‘de yeni fırsat

tobbcern

TOBB İrtibat Ofisi, CERN’de gerçekleştirilecek ihalelere katılacak firmalar için bir duyuru yayınladı:

 

Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi (CERN) tarafından yapılacak üçüncü Hi-Lumi Projesi tanıtımı ve firmalarla buluşma toplantısı Warrington, İNGİLTERE de 22-23 Mayıs 2017’de yapılacaktır.  Son Başvuru tarihi 31 Mart 2017 dir.

 

  1. Toplantı, CERN de yürütülmekte olan Hi-Lumi Projesi ( 2023 senesine kadar uzanan 829 milyon USD yi aşacak altyapı yatırımları projesi) kapsamında

­   Hi-Lumi Projesi ve alımlar hakkında sunumları,

­   CERN Satınalma grubu sunum sunumlarını ve

­   2017-2018 döneminde yapılması planlanan alımlarla ilgili olarak CERN ile Firmalar ve Firmalar ile Firmalar arasında görüşmeleri içerecektir.  CERN mühendislik gruplarından gelen yaklaşık 20 mühendis, Satın Alma Grubu personeli ile Projenin yürütücüleri de orada olacaktır.

  1. Hi-Lumi Projesi kapsamında yapılacak alımları incelemeniz, ilgilenebileceğiniz alımları belirlemeniz ve başvurunuzda sektörünüzü seçmeniz önemlidir.  Yapılacak alımlarla ilgili detaylar yandaki linktedir. Tıklayınız  foreseen Price Enquiries
  2. Yalnızca CERN tarafından onaylanan ve ilgili alanlarda çalışma tecrübesi ile yetkinliğine sahip firmalar bu toplantıya katılabileceklerdir.
  3. Başvuru ve Kayıt için à 3rd HL-LHC Industry Day website .

 

Detaylı irtibat için: [email protected]

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo