DenizBank ile Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası’ndan işbirliği

denizbank-cankiri

 

DenizBank, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası ile KOBİ’lerin yüzünü güldürecek bir işbirliği protokolü imzaladı. Banka söz konusu anlaşma kapsamında Oda üyelerine sabit 12 ay vadeli, yıllık %9,90 faiz oranı ile 50.000 TL’ye kadar ‘Nefes’ kredisi imkanı sunuyor.

 

Yenilikçi ürün ve uygulamalarıyla farklılaşan DenizBank, yeni işbirlikleriyle çalışmalarına devam ediyor. Banka bu kapsamda Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası ile KOBİ’ler için önemli bir anlaşma gerçekleştirdi.

 

Buna göre Oda üyesi KOBİ’ler sabit 12 ay vade ve yıllık %9,90 faiz oranı ile 50.000 TL’ye kadar ‘Nefes’ kredisi kullanabiliyor. Kredi ürününe ayrıca %85 KGF (Kredi Garanti Fonu) kefaleti sağlanıyor. Oda üyesi tüm esnaf bu avantajlı krediden yararlanabiliyor.

 

“Sektörel uzmanlığımız ile esnafımızın her türlü ihtiyacına yanıt verebiliyoruz”

 

Düzenlenen törende iki kurum arasındaki işbirliğiyle ilgili açıklama yapan DenizBank Başkent-2 Bölge Müdürü Ahmet Kurtoğlu; “Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası ile yaptığımız protokol; Oda üyelerine Nefes kredimiz kapsamında özel avantajlar sunuyor. Günün ihtiyaç ve gerekliliklerine uygun ürün ve çalışmalarımız ile DenizBank olarak amacımız, bu yöndeki çalışmalarımızı Oda’mız ile buluşturmak, esnafımızın hayatlarını kolaylaştıracak adımlar atabilmek. Oda üyelerimiz bundan böyle ilk günden bu yana büyük heyecan uyandıran Nefes kredisinden yararlanabilecekler. Sektörel uzmanlığımızdan aldığımız güçle KOBİ’lerimizi yeni kredi modellerimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile tanıştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo