Yeni Ford Kuga ve Ranger, Ankara’da test sürüş aktivitesine geliyor

fordrangerwildtrak

“Bir Başka” konseptiyle Türkiye pazarında yeni bir dönemin kapılarını aralayan Ford’un 29 Nisan-26 Mayıs tarihleri arasında 8 ili kapsayacak Yeni Ford Kuga ve Ranger Test Sürüşü Tanıtım Turu’nun yeni durağı Ankara olacak. 22-23 Mayıs tarihlerinde Ankara Nata Vega Avm’de gerçekleşecek etkinlikte misafirler, 2 özel parkurdaki zorlu test sürüşlerinin yanı sıra oyun alanlarında aileleriyle keyifli vakit geçirebilecek.

 

Ford’un, 1,5 lt dizel otomatik versiyonu ile Türkiye SUV pazarına iddialı bir giriş yapan Yeni Ford Kuga ve en zorlu arazi koşullarıyla kolayca başa çıkabilecek şekilde tasarlanan ve geliştirilen ve Euro NCAP testlerinden 5 yıldız alan tek pick-up olma unvanına sahip olan modeli Yeni Ford Ranger Wildtrak ile çıkacağı 8 ili kapsayan test sürüşü tanıtım turunun yeni durağı Ankara olacak.

 

22-23 Mayıs tarihleri arasında Ankara Nata Vega Avm’de gerçekleşecek etkinlik kapsamında, iki modele özel oluşturulan son derece zorlu parkurlar yer alacak. Katılımcılar, Yeni Ford Ranger için özel olarak hazırlanan “su geçişli” test parkurunda; su geçişi, yan geçiş ve çapraz geçiş deneyimini yaşarken, Yeni Ford Kuga için hazırlanan “smart cone” parkurunda ise adrenalini en üst seviyede hissedecek.

 

Her iki gün de saat 10:00’da başlayıp, 19:30’da sona erecek olan etkinlikte, sürüş parkurlarına ek olarak misafirlerin keyifli vakit geçirebileceği boks makinesi ve langırtın olduğu bir oyun alanı da yer alacak.

Yazar
728x90, oluşturulma 25.07.2010
Bu Haberi Yorumlayın

*

Top kredigo