Connect with us

Alışveriş

Müzik enstrüman mağazası Ankara’daki 3. mağazasını açtı

doremusic, Ankara’daki üçüncü mağazasını Armada AVM’de açtı. Yeni lokasyonunda doremusic, dünyaca ünlü 120’den fazla müzik enstrümanı markasını müzisyenlerle buluşturacak. Bunun yanı sıra, Ankara’da ilk kez doremusic Akademi ile de her seviyeden müzisyene eğitim verecek. Öğrenciler konservatuar kalitesindeki eğitimlere ve Royal Akademi gibi kurumların yetenek sınavlarına yönelik hazırlık derslerine katılabilecek.

 

Merkezi konumu ve 300 metrekarelik alanıyla, Ankara’nın kalbinin müzikle atmasını sağlayacak olan yeni lokasyon, Ankara’daki diğer iki mağazadan farklı olarak, doremusic Akademi’yi de bünyesinde barındırıyor. Böylece, 25 yıllık doremusic tecrübesiyle müzikseverlerin müzisyenliğe adım atmasına destek olmayı sürdürüyor.

 

Konservatuar kalitesinde eğitim

doremusic Akademi’de piyanodan gitara, nefeslilerden vurmalı çalgılara, şan ve ensemble eğitiminden, kulak eğitimi ve ritim atölyesine,  akademik donanıma sahip öğretim görevlileri tarafından verilen pek çok farklı program yer alacak. Ayrıca öğrenciler Royal Akademi başta olmak üzere ulusal ve uluslararası müzik okullarının yetenek sınavlarına hazırlık derslerine girebilecek, konservatuvar kalitesindeki eğitim alabilecek. doremusic Akademi’nin merkezi konumu ve AVM içinde yer alması da özellikle çocuklarının müzik eğitimiyle büyümesini arzulayan anne babalar için kolaylık sağlayacak.

 

doremusic Armada AVM:

Eskişehir Yolu No:6 Kat:2 06560 Söğütözü

Bu Haberi Yorumlayın

Yorumlar

.
Yorum yapın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSosyal Medya

Sivil Toplum Kuruluşları

Alışveriş Kategorisindeki Diğer Yazılar